GEORG JENSEN LOMMELÆRKE SKY
729,00 kr
På lager
GEORG JENSEN LOMMELÆRKE SKY
729,00 kr
Georg Jensen lommelærke “Sky”
Materiale: Blankt rustfritt stål og skinn
Størrelse: H 145,3mm – B 76,5mm
Volum: 0,15 liter
Ergonomisk designet og med nærmest skulpturell kvalitet, er denne lommelerken i rustfritt stål en meget elegant måte å ha med seg en liten mengde vann eller brennevin på. Den polerte overflaten skaper kontrast til den taktile lærremmen på en måte som vil appellere til både menn og kvinner, noe som gjør den til en uvanlig og gjennomtenkt gave.
Designer Aurelien Barbrys flotte moderne barsett Sky, er inspirert av de organiske formene til skyer. Med skjønnhet og funksjonalitet hånd i hånd er arbeidet hans et perfekt eksempel på skandinavisk design, og gjenstandene han har skapt er allerede blitt moderne klassikere.
Lommelerken er laget av rustfritt stål og har en håndpolert overflate med høy glans. Bærehåndtaket er i naturlig skinn. Flasken kommer i en vakker gaveeske
Forespør pris
Relaterte produkter
-
Sølvarmbånd
GEORG JENSEN ARMBÅND REFLECT MEDIUM
5.500,00 kr -
Smykker
GULLANHENG BØLGE
3.499,00 kr -
TOM WOOD
TOM WOOD RING GUSION GOLD TOP
4.999,00 kr – 5.199,00 kr -
Sølvarmbånd
OLE LYNGGAARD ARMBÅND JULIUS SØLV
6.550,00 kr